Toyota Corolla 2006-2013 Oto Koltuk Kılıfı

Toyota Corolla 2006-2013 Oto Koltuk Kılıfı

4.67 5 üzerinden
()

270.00 ₺

Kategoriler: .

Ürün Açıklaması

Toyota Corolla oto kılıfı Araca Özel Dikim.Orijinal Koltuğun Kirlenmesini ve aşınmasını engelleyeren koltuklarınız Seneler Geçse bile Sıfır ayarında Korunmuş Olur.Yüksek kalitede Garanti verdiğimiz Kumaşıyla Orjinal Görünümlü Modeliyle sıradan oto kılıfı gibi durmaz.Hava yastığı (AIRBAG) uyumlu iplikle imal ederek güvenliğinize Önem veriyoruz..Ankara’nın Saygın ve Bol Referanslı firması Döşemecioğlu Kalitesiyle. Rahat ve Hızlı takılır Yüksek kalitede Kumaşı sayesinde silinir Özelliğindedir.İş yerimizden Randevu almanız halinde 45 dakikada montajını yapıyoruz. Kumaş: 270 tl. Nubuk Kumaş: 270 tl. Özel fiyatlarla Üretici Firma Döşemecioğlu Kalitesiyle Hava yastığı (AIRBAG) uyumlu.

Kullandığımız Yüksek Kalite Garantili Kumaş ve Orjinal Görünümlü Modeliyle Sıradan Oto Kılıfları Gibi Durmaz..

Çok Rahat ve Hızlı Takılır. PROFOSYONEL İŞCİLİK KALİTESİNDE YÜKSEK STANDARTLARDA KALİTE GARANTİLİ ÜRÜNDÜR..

Resimlerde Görüldüğü Gibi Hava Yastığı (Airbag) Çıkışlıdır.

RANDEVU ALARAK İŞYERİMİZE GELEN ARAÇLARIN MONTAJ İŞLEMİNİ SEDECE 45 DAKİKADA YAPIYORUZ..RANDEVU HARİCİNDE KESİNLİKLE ÇALIŞMIYORUZ

 1. Mustafa Kemal SARIKAYA
  5 5 üzerinden

  :

  Bende çok memnun kaldım. Kalitelli ve uygun fiyatlı

 2. nazım
  4 5 üzerinden

  :

  Usta bende bir tane kılıf resmi var. Başka bir aracın kılıfını beğendim resmini çektim. Bu resmi size atsam resimdeki kılıfı aynen ayarlayabilir misiniz

  • DÖŞEMECİOĞLU

   :

   telefon acarak bilgi alabilırsız .teşekkürler..

 3. ziya
  5 5 üzerinden

  :

  Aracımın içide kola patladı ve bir kaç temizleme sonucunda kılıflar yıprandı, Yegenim kılıf taktırmış banada bahsetti biraz araştırdım ve sizde karar kıldım. Gittim baktım begendim tarif ettim randevu aldım ve 1 saatte teslim edildi.
  İşini yapan usta bilerek yapıyor, kusur bulmak zor. Çok begendim, kılıfı yıprananlara kesinlikle tavsiye ediyorum. İlker bey cana yakın ilgili bir arkadaş. Teşekkürler ve herkese ayrıca tavsiye edeceğim.

Yorum Yap